04.07.2023r.

Wakacyjny obóz sportowy ODRY Nietków

29.06.2023r.
Statystyczne podsumowanie całego sezonu ODRY Nietków
Nadszedł czas na zamknięcie i statystyczne podsumowanie sezonu 2022/2023 w IV lidze lubuskiej w wykonaniu naszego zespołu. Drużyna seniorów ODRY Nietków zakończyła rozgrywki ligowe na 4. miejscu (brawa!). To wysoka pozycja potwierdzająca stabilną formę drużyny przez cały sezon. Za to wszystkim zawodnikom, trenerowi i działaczom klubu składamy serdeczne gratulacje i podziękowania. Niewiele jest drużyn w IV lidze, które ciężką pracą, ogromną mobilizacją i wielkim zaangażowaniem osiągają takie sukcesy.
Statystyka rozgrywek sezonu wygląda następująco: rozegrane mecze: 34 (dom - 17, wyjazd - 17), wygrane: 21 (dom - 14, wyjazd - 7), remisy: 5 (dom - 1, wyjazd - 4), przegrane: 8 (dom - 2, wyjazd - 6), bramki zdobyte: 79 (dom - 48, wyjazd - 31), bramki stracone: 42 (dom - 15, wyjazd - 27). Całkowita ilość zdobytych punktów: 68 (dom - 43, wyjazd - 25), średnia ilość zdobytych bramek na mecz: 2,32 (dom - 2,82; wyjazd - 1,82), średnia ilość straconych bramek na mecz: 1,23 (dom - 0,88; wyjazd - 1,58). W drużynie w tym sezonie było trzech najlepszych strzelców: 17 bramek strzelił Patryk Trzmiel, 12 bramek - Dawid Leoszko, a 11 - Łukasz Kaczorowski. W rankingu klubowym (Lubuska Kopana) ODRA Nietków zajęła 7. miejsce. To był kolejny bardzo dobry sezon dla drużyny LKS ODRA Nietków - gratulujemy! Liczymy, że następny będzie równie udany, pełen ciekawych spotkań i walki na boisku, który kibicom przyniesie dużo satysfakcji i radości.

08.06.2023r.

W ostatnim meczu rundy wiosennej na własnym boisku ODRA pokonała 1:0 LUBUSZANINA Drezdenko

14.05.2023r.

ODRA Nietków wygrywa u siebie 5:1 z CZARNYMI Żagań
Piłkarze ODRY Nietków w sobotę u siebie pokonali 5:1 CZARNYCH Żagań i wrócili na trzecie miejsce w tabeli IV ligi. Kibice obejrzeli szybki, ofensywny mecz, okraszony hat trickiem Patryka Trzmiela - chodzą słuchy, że to taki prezent na 30. urodziny. Przed sobotnim spotkaniem oba zespoły dzieliło 13 punktów, na korzyść ODRY oczywiście. Ale to wcale nie oznaczało, że mecz miał być teatrem jednego aktora. CZARNI w rundzie wiosennej są nieobliczalni, ale spisują się nie najlepiej. Potrafili na przykład pokonać liderującą Syrenę Zbąszynek.
Gospodarze objęli prowadzenie w 20 minucie. Alan Kojda wyciął w polu karnym Pawła Koseskiego, więc sędzia podyktował jedenastkę, którą Roman Kopacz pewnym strzałem pod poprzeczkę zamienił na bramkę. Goście odpowiedzieli w 37 minucie. Błażej Strugaru przechwycił źle zagraną piłkę, podał do Wojciecha Glanca, a ten bez kłopotu pokonał Karola Kubasiewicza. Remis 1:1 utrzymał się jednak przez zaledwie pięć minut. Koseski wywalczył piłkę w narożniku pola karnego, podał wzdłuż linii końcowej do Łukasza Kaczorowskiego, który pięknie wyłożył piłkę Patrykowi Trzmielowi i mieliśmy 2:1. Po przerwie strzelała już tylko ODRA. W 52 minucie Trzmiel przepięknie zakręcił z rzutu wolnego i piłka zatrzepotała w siatce, wpadając tuż przy słupku. Dziesięć minut później Patryk kolejny raz podszedł do rzutu wolnego. Tym razem jednak przymierzył w długi słupek i znów kompletnie zaskoczył Łukasza Jeżaka.
Wynik meczu na 5:1 ustaliła dwójka Oskar Kozakiewicz - Patryk Bartoszewski. Pierwszy wszedł w pole karne i wyłożył piłkę, a drugi nie miał prawa zmarnować takiej okazji. ODRA Nietków to zespół, zgrana drużyna. Ktoś ma lepszy dzień, ktoś ma gorszy, ale ten cały kolektyw dobrze gra. Patryk jest bohaterem meczu. No i super, mamy trzy punkty, jedziemy dalej.

06.05.2023r.

Kilka wyników ostatnich meczów ODRY

22.04.2023r.

Na własnym stadionie ODRA remisuje 0:0 z drużyną MEPROZET Stare Kurowo

25.03.2023r.

W pierwszym meczu na własnym stadionie w rundzie wiosennej ODRA pokonała Budowlanych Lubsko 8:0

01.02.2023r.

Przygotowania do rundy wiosennej - zimowy obóz kondycyjny

20.11.2022r.
Trenerskie podsumowanie rundy jesiennej ODRY Nietków
Trener Wojciech Skarżyński: "Za nami długa i wyczerpująca runda. Tak naprawdę cały rok 2022 był dla Klubu niezwykle udany, ale i wymagający, nie tylko w aspekcie sportowym. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że wykonaliśmy ogrom pracy, który dał nam pozytywny wynik na koniec rundy. Korzystając z okazji chciałbym szczerze pogratulować swoim zawodnikom postawy, szczególnie biorąc pod uwagę różnego rodzaju problemy, które ,,napotykaliśmy" w trakcie trwającego sezonu. Co do samej rundy jesiennej pierwszego zespołu, wynik 39 punktów uważam za bardzo dobry. Widać, że w każdej rundzie zespól notuje znaczny progres  (poprzednie 28 pkt. oraz 35 pkt.) Osiągnięty wynik pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Strata 3 pkt do lidera powoduje, że runda wiosenna zapowiada się niezwykle interesująco oraz motywuje nas do tego aby czynić dalsze postępy."
Asystent Remigiusz Chyła: "Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym projekcie, jakim jest ODRA Nietków. Mnie jako osobę obserwującą dużo rzeczy z boku cieszy to, że umiejętnie wprowadzamy młodzież - widać że chłopaki się rozwijają, robią postępy i co nas cieszy stanowią o sile zespołu. Było dużo takich meczy gdzie dawali impuls drużynie...zależało mi też bardzo na tym, aby ODRA Nietków była szanowana jako klub i teraz jadąc na mecz na pewno to widać, że zespoły podchodzą do nas z szacunkiem i doceniają pracę jaka jest wykonywana w Nietkowie.
Trzeba też nadmienić, że są grupy młodzieżowe i grupa bramkarzy - czyli to też pokazuje, że klub stawia na rozwój. Mam nadzieję, że za parę lat będzie widać owoce tej pracy w postaci zawodnika, który przebije się do pierwszego zespołu....Na koniec chciałbym podziękować drużynie za walkę, determinację i ciężką pracę jaką wykonali, żeby być w miejscu, w którym teraz są. Przed nami zasłużony odpoczynek - bo od stycznia zaczynamy pracę." Kibice i sympatycy dziękują za emocje, zaangażowanie i walkę na boisku. Życzymy powodzenia na wiosnę.

07.11.2022r.

ODRA Nietków pokonana na własnym stadionie
ODRA Nietków w sobotę straciła pierwsze w tym sezonie punkty na własnym boisku. W meczu na szczycie piłkarskiej IV ligi - po emocjonującym i zaciętym meczu - przegrała z Polonią Słubice 1:3.
To był najciekawiej zapowiadający się pojedynek weekendu w IV lidze. ODRA to wicelider tabeli i zarazem drugi najskuteczniejszy zespół ligi lubuskiej. Z kolei Polonia Słubice zajmowała czwarte miejsce i przy okazji mogła pochwalić się tym, że traci najmniej bramek. Rozegrany w sobotę (5 listopada) mecz na szczycie naprawdę mógł się podobać. Goście ze Słubic postanowili od początku przejąć inicjatywę i prowadzić grę na własnych warunkach. Na dzień dobry Oliwier Begier z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę. W 27 minucie było już 1:0 dla przyjezdnych. Po dotknięciu piłki ręką przez Sławomira Danyłę sędzia podyktował rzut karny, który pewnym strzałem na bramkę zamienił Begier. Role się odwróciły i to ODRA musiała konstruować atak pozycyjny. A rywale tylko czyhali na kontrę. I doczekali się w 44 minucie, kiedy w polu karnym ODRY świetnie znalazł się Rafał Gronostaj, podwyższając na 2:0.
Po przerwie ODRA solidnie przycisnęła, stwarzając coraz większe zagrożenie dla Polonii. Efektem był gol kontaktowy, zdobyty przez Fabiana Tomaszewskiego po akcji i podaniu Dominika Skrzyńskiego. W tym momencie piłkarze Polonii zostali lekko przyciśnięci, ale absolutnie nie poddali się. Po krótkim szoku szybko odpowiedzieli szarżą Gronostaja, który pięknie wyłożył piłkę, a Daniel Stadie ustalił wynik spotkania na 1:3.
Przegrana w meczu na szczycie, w dodatku przed własną publicznością, boli podwójnie. Trzeba wyciągnąć wnioski i grać swoje. Do końca sezonu jeszcze dwa mecze - trzymamy kciuki.

31.10.2022r.

Sponsorzy wspierają działalność LKS ODRA Nietków
Sponsoring w sporcie polega przede wszystkim na wspieraniu przez firmy, przedsiębiorców czy też osoby fizyczne klubów sportowych lub różnego rodzaju przedsięwzięć sportowych w celu stworzenia budzącego zaufanie wizerunku własnego oraz pozyskania sympatii opinii publicznej. Sponsoring to jedna z najszybciej rozwijających się form promocji. Traktowany obecnie jako element mieszanki marketingowej o równorzędnej pozycji z reklamą. Sponsoring to świetna forma promocji, doskonale wpływa na wizerunek firmy i współtworzy relacje z klientami-sympatykami konkretnych klubów sportowych. Działania sponsoringowe pozwalają pokazać biznes w innej roli niż bywa postrzegany na co dzień. Konsumentów interesują nie tylko oferowane produkty i usługi, ale też wartości, które firma reprezentuje.
Już jakiś czas temu doszło do spotkania wiodących sponsorów LKS ODRA Nietków, aby omówić plany do zrealizowania w najbliższym czasie. Jak informuje Zarząd ODRY najbliższym celem jest organizacja obozu sportowego, tym razem dla trzech drużyn: dwóch seniorskich oraz trampkarzy, których prowadzi trener Bogdan Rubacha. Niezmiennie od kilku ładnych lat klub stawia na swój długofalowy rozwój - owoce tej ciężkiej pracy już zaczynają powoli być widoczne. Niedługo Zarząd ODRY poinformuje o kolejnych planach swoich działaczy.

24.10.2022r.

W sobotę ODRA Nietków pokonała LECHIĘ II Zielona Góra 4:2

03.10.2022r.

ODRA Nietków pozostaje liderem piłkarskiej IV ligi
W sobotę na własnym boisku ODRA wygrała z Promieniem Żary 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Dominik Skrzyński w 2 minucie doliczonego czasu gry. Rozegrany w sobotę mecz miał jednego, i to zdecydowanego, faworyta. Nasza ODRA to nie tylko lider IV ligi, ale też zespół, który w poprzednich ośmiu spotkaniach odniósł osiem zwycięstw! Z kolei Promień Żary niespodziewanie plasuje się w dolnej części tabeli, a ponadto ma poważne kłopoty z kontuzjami zawodników z formacji ofensywnej.
Mecz nie układał się po myśli zawodników ODRY i w Nietkowie bardzo długo pachniało sporą niespodzianką. Obie drużyny nie potrafiły zdobyć gola. W pierwszej połowie najbliższy szczęścia był Krystian Seredyński z ODRY, ale po jego strzale i rykoszecie świetną interwencją popisał się bramkarz Promienia. Po przerwie mieliśmy kolejne okazje, a najdogodniejszych nie wykorzystali: Fabian Tomaszewski i Łukasz Kaczorowski. Wreszcie w 90+2 minucie sędzia podyktował rzut wolny z prawej strony boiska. Dośrodkował Roman Kopacz, tuż przed polem bramkowym do piłki wyskoczyli: Madeja i Tomaszewski. Madeja piąstkował, lecz piłka spadła pod nogi dobrze ustawionego Dominika Skrzyńskiego, który nie uderzył czysto, ale za to w światło bramki. Ku radości naszych zawodników i rozpaczy przyjezdnych piłka wpadła do siatki. Można by tylko dodać: potem już tylko gwizdek kończący mecz i kurtyna!
ODRA Nietków wygrała dziewiąty mecz z rzędu. Po zwycięstwie w takich okolicznościach radość zawodników i kibiców była ogromna. Trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa naszej drużyny.

19.09.2022r.

ODRA wygrywa z Ilanką Rzepin i wskakuje na fotel lidera IV ligi

ODRA Nietków w sobotę na własnym boisku pokonała Ilankę Rzepin 4:2 w meczu piłkarskiej IV ligi. W naszym zespole dwie asysty zaliczył Fabian Tomaszewski, w drużynie gości - Marcin Graczyk. ODRA, wykorzystując kolejne potknięcie imienniczki z Bytomia Odrzańskiego, awansowała na pozycję lidera. Przed sobotnim (17 września) pojedynkiem ODRA Nietków była w “wielkiej trójce”, która po siedmiu kolejkach miała 18 punktów i nadawała ton rozgrywkom. Z kolei Ilanka Rzepin z sześcioma punktami na koncie plasowała się w dolnych rejonach tabeli, więc na korzystny wynik teoretycznie liczyć nie powinna.
Tymczasem po rozpoczęciu meczu to goście pierwsi objęli prowadzenie, a stało się to już w 8 minucie. Z prawej strony boiska dośrodkował Marcin Graczyk, w polu karnym głowę dołożył Brazylijczyk Eliel Ferreira Araujo i Karol Kubasiewicz musiał wyciągać piłkę z siatki. ODRA wyrównała w 42 minucie. Fabian Tomaszewski wyłożył piłkę tuż przed pole karne, a Szymon Szczerba bardzo ładnym technicznym strzałem pokonał Adama Dziemidowicza. Po przerwie padły aż cztery bramki. W 61 minucie piłkarze ODRY wyszli na prowadzenie. Tomaszewski popisał się szybkim dryblingiem na lewym skrzydle, posłał piłkę wzdłuż linii końcowej, a Dawid Leoszko zamknął akcję. Cztery minuty później ODRA podwyższyła na 3:1. Tym razem efekt przyniósł wysoki pressing, piłka trafiła do Patryka Trzmiela, który umiejętnie przelobował Dziemidowicza. Przyjezdni jednak wcale nie mieli zamiaru się poddać i w 84 minucie zdobyli gola kontaktowego. ODRA odpowiedziała błyskawicznie, bo po trzech minutach. Michał Lewaszow pokazał się na lewym skrzydle, dograł do Igora Szymczaka, który ustalił wynik spotkania na 4:2. Kolejne zwycięstwo ODRY Nietków i awans na pozycję lidera lubuskiej IV ligi. Życzymy zwycięstw w kolejnych spotkaniach.

12.09.2022r.

Coraz ciekawiej robi się w czołówce lubuskiej IV ligi

Do największej niespodzianki ostatniej kolejki rozgrywek doszło w Bytomiu Odrzańskim, gdzie miejscowa Odra sensacyjnie uległa Dębowi Sława-Przybyszów, który tydzień wcześniej pokonał również niepokonaną Pogoń Świebodzin. Dąb zwyciężył 4:3, a Odra po raz pierwszy w tym sezonie zaznała goryczy porażki. Z potknięcia Odry z Bytomia Odrzańskiego skorzystała m.in. Pogoń Świebodzin, która pokonała u siebie Promień Żary 2:0. Gospodarze objęli prowadzenie już w dziewiątej minucie, lecz piłkarze z Żar nie zdołali odpowiedzieć na to trafienie, a miejscowi dobili ich w drugiej połowie. W 75 minucie było już 2:0. Dzięki temu zwycięstwu Pogoń ponownie zrównała się punktami z liderem z Bytomia Odrzańskiego. Takim samym dorobkiem 18 punktów legitymuje się także trzecia w tabeli ODRA Nietków, która na wyjeździe, po atrakcyjnym dla kibiców meczu, pokonała Meprozet Stare Kurowo 6:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Leoszko - 3, Kaczorowski - 2, Mućka - 1. Drużyna ODRY Nietków spisuje się bardzo dobrze w rozgrywkach i zgłasza aspiracje do pozycji lidera.
W czołówce lubuskiej IV ligi robi się coraz ciekawiej, a to gwarantuje rywalizację na najwyższym poziomie. Trzymamy kciuki za dobrą postawę i kolejne zwycięstwa ODRY Nietków. Zachęcamy sympatyków drużyny do osobistego kibicowania podczas meczy w Nietkowie.

03.09.2022r.

Takie mecze chce się oglądać. ODRA Nietków pokonała CELULOZĘ Kostrzyn 7:0

30.08.2022r.
Pierwsze wyniki meczów nowego sezonu rozgrywek IV ligi

30.07.2022r.
Przygotowania ODRY Nietków do kolejnego sezonu rozgrywek IV ligi

Ludowy Klub Sportowy ODRA Nietków - to klub piłkarski występujący od 2020 roku w rozgrywkach IV ligi lubuskiej.

Powstanie klubu datuje się na rok 1947. W latach 70-tych klub składał się nawet z kilku sekcji: motorowej, siatkarskiej, piłkarskiej, biegów przełajowych i tenisa stołowego. Obecnie działalność klubu ukierunkowana jest na piłkę nożną. Klub prowadzi aktualnie następujące drużyny piłkarskie: seniorów, juniorów (od sezonu 2022/2023 drużyna ODRY II  rywalizuje w rozgrywkach klasy B), trampkarzy, orlików i żaków.

Klubem zarządza Zarząd z prezesem Andrzejem Kuczakiem na czele. Aktualny skład Zarządu LKS ODRA Nietków: